přestavby a servis

+420 602 300 970

náhradní díly, sklad

+420 389 822 706

Fotogalerie montáží LPG

Prohlédněte si a ohodnoťte naše montáže

Prohlédnout fotografie

 

 • auto-podstranka

banner-talir

Využijte naši speciální nabídku k montáži LPG či CNG do Vašeho vozidla. Dostanete od nás jednu ze speciálních "příloh" zcela zdarma.

Výběr příloh

Více informací o jednotlivých produktech, které nabízíme k montáži naleznete níže.

 

Pojištění LPG

Typ pojištění A)

Pojištění se vztahuje na jednotlivá nová i ojetá vozidla, kde montáž LPG proběhla do 2 roku stáří vozidla a zároveň max. průběhu 40 000 km. Počátek pojištění je den montáže uvedený v záruční knížce LPG. Pojištění končí uplynutím 60 měsíců od prodeje vozidla, který je uveden v záruční knížce vozidla (HYUNDAI, RENAULT)

Typ pojištění B)

Pojištění se vztahuje na jednotlivá ojetá vozidla, od jejichž data prodeje uvedeného v záručním listu uplynulo méně než 4 roky a mají najeto max. 60 000 km. Pojištění je platné po dobu 24 měsíců ode dne instalace LPG uvedeného v záručním listu LPG nebo po ujetí celkového počtu 150 000 km, dle toho která skutečnost nastane dříve.

Typ pojištění C)

Pojištění se vztahuje na jednotlivá nová i ojetá vozidla, od jejichž data prodeje uvedeného v záručním listu uplynulo méně než 1 rok a mají najeto max. 20 000 km. Pojištění je platné po dobu 60 měsíců ode dne instalace LPG uvedeného v záručním listu LPG nebo po ujetí celkového počtu 100 000 km, dle toho která skutečnost nastane dříve. (platí pouze pro MITSUBUISHI)

Typ pojištění D)

Pojištění se vztahuje na jednotlivá nová vozidla. Počátek pojištění je den montáže uvedený v záruční knížce LPG. Pojištění končí uplynutím 36 měsíců od prodeje vozidla, který je uveden v záruční knížce vozidla nebo najetím 150 000 km, podle toho, co nastane dřív. (CHEVROLET, GM, RENAULT, DACIA)

Typ pojištění E)

Pojištění se vztahuje na jednotlivá i ojetá vozidla, kde montáž LPG proběhla do 4 roku stáří vozidla a zároveň max. proběhu 60 000 km. Počátek pojištění je den montáže uvedený v záruční knížce LPG. Pojištění končí uplynutím 84 měsíců od prodeje vozidla, který je uveden v záruční knížce vozidla nebo do ujetí 150 000 km, dle toho která skutečnost nastane dříve (KIA)

Typ pojištění F)

Pojištění se vztahuje na jednotlivá i ojetá vozidla, kde montáž LPG proběhla do 4 roku stáří vozidla a zároveň max. proběhu 60 000 km. Počátek pojištění je den montáže uvedený v záruční knížce LPG. Pojištění končí uplynutím 48 měsíců od prodeje vozidla, který je uveden v záruční knížce vozidla nebo do ujetí 120 000 km, dle toho která skutečnost nastane dříve (Škoda + 4 leté tovární záruky)

Typ pojištění G)

Pojištění se vztahuje na jednotlivá i ojetá vozidla, kde montáž LPG proběhla do 4 roku stáří vozidla a zároveň max. proběhu 60 000 km. Počátek pojištění je den montáže uvedený v záruční knížce LPG. Pojištění končí uplynutím 60 měsíců od prodeje vozidla, bez omezení tovární záruky který je uveden v záruční knížce vozidla nebo do ujetí 150 000 km, dle toho která skutečnost nastane dříve (Záruka 5 let bez ohledu na trvání tovární záruky)

Pojištění se nevztahuje na škody vzniklé nesprávnou obsluhou, nesprávnou manipulací, použitím nekvalitního pohonu LPG, nesprávnou montáží, nedodržení servisních a revizních intervalů,havárii vozidla.

Ceník dle rozdělení

add 1A) tohoto článku: Pojistné pro 1 jednotku „vozidlo" činí 1.950 Kč
add 1B) tohoto článku: Pojistné pro 1 jednotku „vozidlo" činí 1.250 Kč
add 1C) tohoto článku: Pojistné pro 1 jednotku „vozidlo" činí 1.800 Kč
add 1D) tohoto článku: Pojistné pro 1 jednotku „vozidlo" činí 1.750 Kč
add 1E) tohoto článku: Pojistné pro 1 jednotku „vozidlo" činí 2.450 Kč
add 1F) tohoto článku: Pojistné pro 1 jednotku „vozidlo" činí 1.850 Kč
add 1G) tohoto článku: Pojistné pro 1 jednotku „vozidlo" činí 3.300 Kč

Ochrana ventilů

Zcela nová sada JLM Valve Saver Kit představuje nejnovější a nejmodernější způsob ochrany ventilů motorů poháněných na alternativní paliva LPG/CNG. Díky použití vysoce kvalitních komponentů z nerezové oceli a mosazi nepodléhají korozi, čímž je zajištěna její dlouhá životnost. Moderní a kompaktní design umožňuje snadnou instalaci do motorového prostoru všech značek vozidel. Použitým technickým řešením se tento výrobek řadí mezi světovou špičku a je velmi oblíben mezi motoristy.

 • chrání sací a výfukové ventily a jejich sedla
 • varovná kontrolka pro malé množství ochranného přípravku
 • jednoduchá, snadná a rychlá montáž do vozidla

Vlastnosti

 • poskytuje kvalitní a osvědčenou ochranu ventilů a ventilových sedel
 • výsledky testů dokazují, že že tento systém splňuje požadavky na ochranu
 • modernější a bezpečnější dávkovač kapaliny

Výhody

 • chrání sací, výfukové ventily a jejich sedla před nadměrným opotřebením
 • snižuje emise škodlivin ve výfukových plynech
 • čistí sací kanály a škrtící klapku motoru

Revize 3x zdarma

V případě dodatečné montáže LPG či CNG do vozidla je povinnost ze zákona provádět pravidelnou každoroční revizi tohoto zařízení z důvodu bezpečnosti provozu. Hlavním důvodem revizi je zjištění případného úniku plynu před vjezdem do uzavřených prostor.

Co revize obsahuje

 • kontrola těsnosti plynových rozvodů
 • kontrola těsnosti spojů
 • kontrola kabeláže
 • průběžná plynová diagnostika
 • kontrola vyhřívacího systému pro reduktor - zamezení úniku chladicí kapaliny
 • kontrola stavu a životnosti nádrže (maximální stáří je 10 let od výroby nádrže)

Revizi doporučujeme provádět současně se servisem Vašeho vozidla, kdy poté není potřeba provádět některé úkony dvakrát.

Těsnící hmota na pneumatiky Slime

Speciální velmi kvalitní těsnící hmota na pneumatiky Slime, chytrý způsob, jak opravit propíchnutou pneumatiku. S hmotou Slime už nikdy nebudete muset čekat na odtahový vůz nebo měnit píchnutou pneumatiku. Nyní ji dokážete spravit za 15 minut nebo i méně! Stačí použít těsnící hmotu, nafouknout vaši pneumatiku a můžete jet. Těsnící hmota Slime představuje praktické a přenosné řešení pro opravu píchnuté pneumatiky. Uložit ji můžete pod sedadlo nebo do kufru.

Zaujala Vás naše nabídka?

Objednejte se telefonicky,
nebo e-mailem na servis nebo instalaci LPG/CNG.

 

+420 602 300 970

 

info@agcplus.cz

 

Nebo můžete vyplnit objednávkový formulář

 

Objednat

Hodnocení zákazníků přestavby LPG

Váš spokojený zákazník - Petr

Přeji všem hezký den. Na fórech všude čtu příspěvky které řeší špatně provedené přestavby nebo nespokojenost zákazníků se službami některých montážních firem. Jistě, je třeba na nedostatky ukazovat, ale proč nepochválit ty dobré. Protože přispívám na tomto fóru, mé poděkování za perfektně odvedenou práci patří Vám. Budu Vaši firmu doporučovat všem známým a kolegům. (Octavia 1,6 - únor) Petr

Doc. MUDr. Miroslav Ticháček, CSc.

Vážení, nechal jsem si přestavět v pořadí již čtvrté auto na plyn. Dva v místě svého bývalého bydliště na severu čech a dva zde, na vejmínku v jihočeském kraji. Poslední vozidlo u Vás. Mohu tedy porovnávat. Vcelku jsem měl šťastnou ruku ve výběru firem, i když všude se našli našli nějaké malé "mouchy". Patrně mé poslední vozidlo (jsem již v důchodu) Hyundai i30 jste dělali vy. Byl jsem překvapen již při příchodu: vlídné přijetí, občerstvení, čistá dílna a hlavně obeznámení se zařízením které bude do mého vozidla namontováno. To se zase jen tak nevidí. Předání vozidla ve stejném duchu. Vysvětlení ovládání, servisu a záruk. Kéž by takových firem bylo v ČR v různých oblastech více. Vím, že zákazníci na fórech píší spíše o špatných zkušenostech, ale proč taky nepochválit ty dobré. Pánové, já Vám všem děkuji.

Potřebujete poradit, máte otazky? Kontaktujte nás!

Jméno(*)
Vyplňte prosím své jméno

E-mail(*)
Vyplňte prosím svůj e-mail

Telefon(*)
Vyplňte prosím Vaše telefonní číslo

Dotaz
Neplatný Vstup

Opište kód(*)
Opište kódNeplatný kód

Dodáváme LPG výrobcům

chevrolethyundaikiamitsubishi

Kde nás najdete

AUTOGAS CENTRUM PLUS s.r.o.

Heydukova 1650
Strakonice
386 01

Kontaktujte nás

Tel.: +420 389 822 700
Email: info@agcplus.cz 

Otevírací doba

Po - Pá: 7:00 - 11:30, 12:00 - 15:30

So - Ne: Zavřeno

Sledujte, sdílejte

fbtwittergooglelinked