zákaznická linka

+420 602 300 970

  • auto-podstranka

Fotogalerie montáží

Prohlédněte si a ohodnoťte naše montáže

Prohlédnout fotografie

 

Používáním tohoto fóra souhlasíte s následujícími pravidly. Pravidla diskuzního fóra.

Komentáře  

# Honda CR-V 4. generaceTomáš 2016-08-25 22:27
Dobry den, jaky system LPG byste doporucil pro Hondu CR-V 4. generace (motor 2l 114kW) pokud by se neresila cena, ale jen co nejvetsi spolehlivost?
# Honda CR-V 4.generaceIng. Ladislav Pataky 2016-08-26 07:13
Dobrý den. Všechna námi dodávaná a montovaná zařízení se vyznačují maximální spolehlivostí. Bylo by neseriozní, kteroukoli upřednostnit veřejným doporučením. Konkrétní odpověď najdete ve svém emailu. S pozdravem a přáním hezkého dne.
# 1.0 TSI 85kWJan 2016-08-22 08:33
Dobrý den, chtěl bych se informovat, v jakém časovém horizontu bude k dispozici SW pro přestavbu Octavie 1.0TSI 85kW
Děkuji
# 1.0 TSIIng. Ladislav Pataky 2016-08-22 15:15
Dobrý den. Nemáme relevantní informace o časovém horizontu. S pozdravem.
# Převrtání trysekLubomír 2016-08-17 12:42
Děkuji za odpověď. Mám Mondeo 2,0 rok výroby 2011 107KW, přestavba na LPG . Stag4. Přímaz Wapsaver. Auto jezdí 5 let bez nejmenších problémů a je fakt, že po dálnicích jezdím 1-2x za rok a pokaždé se to stalo při vyšších otáčkách na dálnici. Takže opravdu technik asi má pravdu,že trysky jsou menší než by měli být a projeví se to až při delší době na vysokých otáčkách.Jsem od Pardubic a myslím, že pan Vítek z Chrudimi je váš smluvní partner.Takže by to převrtání asi pomohlo? Děkuji
# Převrtání trysekIng. Ladislav Pataky 2016-08-17 13:19
Dobrý den. Děkuji za doplňující informace. Pokud diagnostiku provedl pan Vítek, nemám pochybnosti o jeho rozhodnutí. S pozdravem.
# Převrtání trysekLubomír 2016-08-17 10:51
Dobrý den, chtěl bych se zeptat na Váš názor.Zhruba 2x do roka se mi zobrazí na palubce porucha motoru. Vždy to je hlášení ,že mám chudou směs. Nedávno jsem byl na diagnostice a technik zjistil,že při otáčkách motoru nad 4500 otáček už mi neprotéká více plynu a proto nastává chudá směs a tak doporučuje převrtání trysek a následné seřízení systému. Myslíte,že to pomůže? Je to standartní řešení? Děkuji za odpověď.
# Převrtání trysekIng. Ladislav Pataky 2016-08-17 12:21
Dobrý den.
Neuvádíte typ vozidla a ani zařízení LPG, s OBD nebo bez?
Obecně platí, že pokud budou trysky malé, směs může být chudá. Lambda sonda předá tuto informaci řídící jednotce benzínu a ta následně upraví (koriguje) čas vstřikování - prodlouží. Toto prodloužení se projeví i na vstřikování plynu. Nemusí být ale dostatečné. Pokud jsou korekce na hranici, rozsvítí se kontrolka Check - Engine. Vstřikování plynu je nutné nastavit podle korekcí řídící jednotky. Chudost směsi ale může způsobit i nízký tlak, nečistoty zanesené do vstřikovače, nebo nesprávné naprogramování mapy vstřikování plynu. Můžete se objednat na opravu u nás, nebo sdělte region kde bydlíte a my vám doporučíme našeho autorizovaného partnera.S pozdravem.
# Klepání motoruJan Dudek 2016-08-16 10:18
Dobrý den, mám instalaci LPG na voze Suzuki Sx4 4x2 provedenou vámi v roce 2010. Zhruba asi 2-3 měsíce je slyšet z motoru při sešlápnutí plynového pedálu, jindy ne zvuk který se ozývá jako když na sebe naráží cosi jako 2 kovové části o sebe. Zároveň svítí kontrola motoru a ukazuje to na diagnostice příliš bohatá směs.
děkuji
Jan Dudek
Prachatice
# Klepání motoruIng. Ladislav Pataky 2016-08-16 10:48
Dobrý den. Závada se projevuje výhradně při provozu na plyn? Kontaktujte nás na čísle 602 300 970. S pozdravem Ing.Pataky
# OMVLJarošík 2016-07-22 09:44
Dobrý den, mám montovaný plyn před cca 3 roky u vašeho partnera Chevrolet Plzeň, Doporučili mi OMVL a nyní mám problem sehnat někoho kdo by mi system opravil. Je možnost system u vás opravit? Nebo mi nezbude než ho vyměnit za jiný?
# OMVLIng. Ladislav Pataky 2016-07-23 08:35
Dobrý den. Montáž zařízení OMVL je v ČR málo rozšířené. Naše firma ho taky nemontuje. Jsme ale schopni zabezpečit program i kabel k připojení, ale nemáme originální komponenty na případnou opravu. (pokud neexistuje jiná ekvivalentní náhrada)
V současné době čerpáme celozávodní dovolenou (do 8.8.2016). Po tomto termínu kontaktujte nás na čísle 602 300 970. S pozdravem a přáním hezkého dne.
# CeníkRobert 2016-07-21 08:57
Dobrý den,
je možné na Vašich stránkách najít ceník? Nikde jej nemohu nalézt.

Děkuji za odpověď.

S pozdravem
Robert
# CeníkIng. Ladislav Pataky 2016-07-21 09:06
Dobrý den.
Klasický ceník montáží na našich stránkách není.
Už pominuly doby, kdy se vozidla přestavovali na LPG jen podle obsahu a druhu zařízení.
To šlo lehce zařadit do tabulky.
Dnes, stejný typ vozidla ale např. s rozdílným datem výroby nebo počtem najetých km, lze přestavět s různymi druhy zařízení. A taky od různých výrobců.
Zařadit je takto do tabulek je nemožné.
Proto jsme se rozhodli ve fotogalerii přidat přibližnou cenu přestavby od...
Konkrétní cenu domlouváme se zákazníky individuálně podle jeho potřeb. Například chce přimazávání, nebo přívstřik benzínu, případně plnění LPG pod víčko plnění benzínu atd.
Ceníky a nízké ceny přestaveb některých firem jsou zavádějící. Jsou pouze lákadlem. V konečném důsledku pak zákazník zaplatí víc za servis, za výměnu dílů, vysokou spotřebu nebo zaklepání ventilů.
# Ztrata papiru k lpgSimon 2016-07-12 11:10
Dobry den, koupil jsem auto na lpg pohon, ale az doma jsem zjistil, ze mi prodavajici nedal papiry k plynu. Bohuzel semnou prestal komunikovat, takze papity k plynu nemam. V technickem prukazu je zmena zaznamenana. Kde mi vystavi nahradni papir?
# Ztráta dokumentů k LPGIng. Ladislav Pataky 2016-07-12 13:03
Dobrý den. Vystavení nových dokumentů k plynu provede výhradně autorizovaná montážní firma lpg po fyzické kontrole všech komponentů, prověří platnou homologací dílů a provede vstupní revizi. (únik plynu, dotažené spoje, uchycení komponentů včetně nádrže atd. ) Poté za poplatek cca 2000 Kč vám autorizovaná firma vystaví novou přílohu k LPG zařízení (tzv.velký TP plynu) a osvědčení zařízení na propan-butan (tzv.malý TP). S přátelským pozdravem.
# problém s přímazem ventilů u i20Milan 2016-06-29 00:13
Dobrý den, mám Hyudai i20 r 2013,dva roky provozu na přívstřik, po doporučení prodejce AP Butovice doplněna ochrana ventilů od JML. Od té doby 6 x v servisu AP Butovice, nekape přimazávání. Z počátku jsem si kapání upravoval každý druhý den, s tím že se to usadí, ale po 2 měsících neustálého štelování mě to přestalo bavit, vlastně jsem musel šroubek "povolit" a zase jsem ho vracel do původní polohy jako by v kapalině byly mikrokrystaly které ucpávaly ventil (můj dojem). Takže jsem začal á týden navštěvovat servis. Jednou už měnili nádržku, přetěsnovali celý přímaz, nic nepomohlo. Dnes nastaveno servisem kapání 1 kap za 3 s, po ujetí 50 km opět nekape, respektive při mojí optické kontrole nekapalo (sledoval jsem na volnoběh 3 min.). Když jsem se pouze lehce doknul štelovacího šroubku (bez jakéhokoli otáčení, šroubek je ze servisu zajištěný kontramatkou na pevno) rozkapalo se 1 kapka za 1 s. Postupně se kapání zpomalovalo během 1 min.až na 1 kapka za 5 s a během další minuty na 1 za 15s. Dokážete poradit co s tím.
Děkuji Milan
# problém s přímazem ventilů u i20Ing. Ladislav Pataky 2016-06-29 07:30
Dobrý den. Z Vašeho popisu se domnívám, že se jedná buď o nesprávné nastavení zařízení, nebo použití nekvalitního, necertifikovaného (znečištěného) aditiva. Jak tedy nastavit správné dávkování? Nejdříve proveďte dokonalé vyčištění zásobníku, odkapávacího okénka a hadiček od zbytků starého aditiva. Poté naplňte zásobník maximálně 400 ml maziva (nepřeplňte) a uzavřete víčkem. Při volnoběhu nastavte kapání asi 12 kapek za minutu použitím šroubu, kterým se reguluje množství kapek. (Po směru hodinových ručiček se průtok sníží, a proti směru zvýší). Poznámka: Doporučuji fixem udělat čárku u nastavení 12 kapek za minutu přes regulační šroub a v místě kde je zašroubován. Budete vědět, o kolik mm jste pootočili regulační šroub, než dosáhnete správného poměru. Zajistěte, aby se dosáhlo minimálního poměru 1 ml ERC(JLM, Flash Lube, dále jen ERC atd.) aditiva na 1 litr pohonné hmoty. Nejjednodušší způsob jak toho dosáhnout je, že pokaždé, když natankujete plnou nádrž, si poznamenáte, kolik litrů paliva jste doplnili. Potom zkontrolujte zásobník JLM – kolik milimetrů kapaliny se spotřebovalo. Platí, že při použití 50 litrů paliva bychom měli použít 50 ml ERC aditiva. Pokaždé, když se tankuje palivo, je dobré zkontrolovat spotřebu ERC aditiva a regulačním šroubem upravit průtok, až se dosáhne správného poměru. Obsah 400 ml nádoby zajistí nejlepší chod vašeho motoru na přibližně 4 000 ujetých kilometrů. Náhradní náplně ERC aditiva jsou dostupné u nás v různých baleních.S pozdravem a přáním hezkého dne.
# Starší vozy s většími motory.Petr Krška 2016-06-23 20:21
Dobrý den, chci se zeptat, zda-li se oplatí kupovat staré vozidla (10 let a více) s pohonem LPG. Tyto vozy mají hodně kilometrů již za sebou a nevím, jaký to má vliv na konstrukční životnost, či pravidelnost servisních investic. Bavím se hlavně o větších motorech V6, V8... Také by mne zajímalo, o kolik procent je nárust spotřeby v litrech LPG oproti benzínu (řádově), aby jsem mohl zvážit buď vestavbu, nebo třeba již přestavěné auto na LPG, které by mohlo vyžadovat vyšší počáteční servisní náklady. Jezdím i za 20 litrů benzínu na 100km a to se mi zrovna moc nezamlouvá. Děkuji moc za odpověď.
# Starší vozy...Ing. Ladislav Pataky 2016-06-24 07:57
Dobrý den.
Nákup staršího vozidla s LPG nebo i bez, vždy obnáší riziko případných nákladů na komponenty a seřízení. Pokud lze vyčíst ze servisní knížky LPG dodržení předepsaných kontrol, repase atd., je riziko menší. Nárůst spotřeby oproti benzínu ovlivňuje řada faktorů: Zejména je to stav motoru (kabely, svíčky, cívka(y), komprese, čistota filtrů styl jízdy atd.) Obecně je u odborně seřízeného sekvenčně vstřikovaného systému nárůst do 10-12% pokud je benzínový motor v dobré kondici. S pozdravem a přáním hezkého dne.

Dodáváme LPG těmto výrobcům

chevrolethyundaikiamitsubishi

Dodáváme LPG výrobcům

chevrolethyundaikiamitsubishi

Kde nás najdete

AUTOGAS CENTRUM PLUS s.r.o.

Heydukova 1650
Strakonice
386 01

Kontaktujte nás

Tel.: +420 389 822 700
Email: info@agcplus.cz 

Otevírací doba

Po - Pá: 7:00 - 11:30, 12:00 - 15:30

So - Ne: Zavřeno

Sledujte, sdílejte

fbtwittergooglelinked