přestavby a servis

+420 602 300 970

náhradní díly, sklad

+420 602 301 530

Fotogalerie montáží LPG

Prohlédněte si a ohodnoťte naše montáže

Prohlédnout fotografie

 

  • auto-podstranka

Ve spolupráci s pojišťovnou LLOYD´S, zastoupenou spol. Defend Insurance Group, vám k zástavbě LPG nebo CNG systému nabízíme pojištění tovární záruky na pohonnou jednotku – motor vozidla a jeho vybrané příslušenství.

Pojištění montáže LPG/CNG slouží ke krytí takových případných závad na motoru a dále vyjmenovaném příslušenství motoru vozidla, které by prokazatelně vznikly provozem na LPG/CNG a na které by se nevztahovala tovární záruka výrobce vozidla. Maximální výše pojistného plnění je 90.000 Kč na jednu pojistnou událost.

Všeobecné podmínky pojištění

  • Předmětem pojištění je jednotlivé vozidlo, unikátním identifikátorem je VIN vozidla.
  • Do pojištění jsou přijata pouze vozidla, do nichž byl namontován LPG/CNG systém, jehož dodavatelem je společnost AUTOGAS CENTRUM PLUS s.r.o., a jejichž přestavba byla zapsána do centrálního registru vozidel pod typovým osvědčením této společnosti.
  • Pojištění lze sjednat pro jednotlivá vozidla do stáří 12 měsíců od data první registrace, s maximálním nájezdem 30.000 km ke dni provedení montáže, přičemž musí být splněny obě tyto podmínky.
  • Délka trvání pojištění a maximální kilometrový nájezd jsou vždy shodné se záručními podmínkami konkrétního vozidla, maximálně však 84 měsíců nebo 150.000 km.
  • Pojištění začíná běžet dnem montáže LPG/CNG systému do vozidla dle zápisu do servisní knížky tohoto systému, zaniká posledním dnem tovární záruky, nebo dosažením kilometrového nájezdu dle záručních podmínek  konkrétního vozidla podle toho, co nastane dříve.
  • Pojistit lze pouze vozidlo jehož přestavba byla provedena s použítím řídící jednotky OBD s automatickou korekcí.

Orientační přehled typů pojištění a ceník, maximální km nájezd je vždy omezen záručními podmínkami konkrétního vozidla.

Typ pojištění

Doba trvání pojištění

Maximální nájezd km

Cena

A) Doba trvání pojištění 60 měsíců.

60 měsíců

150.000 km

2.970,-

B) Doba trvání pojištění 24 měsíců.

24 měsíců

150.000 km

2.060,-

C) Pouze pro Mitsubishi Motors

     

D) Doba trvání pojištění 36 měsíců

36 měsíců

150.000 km

2.710,-

E) Doba trvání pojištění 84 měsíců

84 měsíců

150.000 km

5.050,-

F) Doba trvání pojištění 48 měsíců

48 měsíců

150.000 km

2.840,-

Úplné znění pojistných podmínek ke stažení zde:

VPP_zaruky.pdf

K hlášení pojistné události použijte tento formulář:

Hlášení škodné události

 

Nahlašování vozidel bude probíhat prostřednictvím formuláře Registr montáží na webu www.lpg-agcplus.cz v chráněné oblasti po přihlášení uživatelským jménem a heslem.

Pojistné za každé jednotlivé nahlášené „vozidlo" je stanoveno jako jednorázové na celou dobu pojištění a je splatné buď spolu s cenou materiálu na montáž LPG/CNG, nebo jej lze zakoupit dodatečně, ale výhradně k vozidlu které bylo přestavěno systémem dodaným firmou AGC PLUS s.r.o. Počátek pojištění je den montáže uvedený v příloze k TP a záruční knížce LPG, ve které je zároveň uvedena doba pojištění. Přílohou záruční knížky je potvrzení o pojištění vozidla a pojistné podmínky včetně informací o postupu řešení případné pojistné události.

Vznik škodné události je pojištěný povinen oznámit bez zbytečného odkladu v montážní dílně která montáž prováděla, kde bude celá událost zdokumentována a zjistí se příčina (příčinná souvislost s pohonem na LPG). U vozidel, která jsou v tovární záruce výrobce je vždy zapotřebí písemné vyjádření autorizovaného servisu značky, ze kterého musí jasně vyplývat, že závada na vozidle vznikla provozem na LPG/CNG a nevztahuje se na ní tovární záruka. Pověřená servisní dílna pak nahlásí škodu do společnosti AUTOGAS CENTRUM PLUS s.r.o. pomocí formuláře v chráněné oblasti přes odkaz Hlášení škodné události

  • POZOR:  Všechny přílohy k hlášení pojistné události viz. pole formuláře jsou povinné !
  • Vozidlo musí mít včas prováděný a řádně dokumentovaný servis, což znamená garanční prohlídky vozidla dle servisního plánu výrobce a dále řádně vedený servis LPG systému, potvrzený v servisní knížce LPG. U vozidel, která mají mechanické vymezování ventilových vůlí je potřeba provádět v pravidelných intervalech jejich kontrolu a seřízení. Interval je u vozidel provozovaných na LPG 30-40.000 km, pokud výrobce vozidla nestanovuje jinak. Tento úkon by měl u vozidel v tovární záruce provádět výhradně autorizovaný servis.

AGC PLUS s.r.o. poskytne součinnost a odbornou pomoc při posuzování závady a společně s pojišťovnou definuje způsob opravy!

Pozor, důležité:

Do rozhodnutí likvidátora pojišťovny se nesmí zahájit oprava vozidla! Vždy je potřeba počkat na vyrozumění o souhlasu s provedením opravy a to písemnou formou, nebo e-mailem buď společností Autogas Centrum Plus s.r.o., nebo přímo likvidátorem pojišťovny. Nedodržení této zásady znamená porušení pojistných podmínek a je důvodem k zamítnutí pojistného plnění! Je však možno provést demontáž v rozsahu nutném pro zjištění příčiny a rozsahu závady.

Likvidaci pojistné události provede technik – likvidátor pojišťovny ve standardních lhůtách stanovených zákonem.

V případě škod mimo území ČR bude oprava provedena dle záručních podmínek.

Ing. Marek Osvald
Jednatel / Managing Director

Zaujala Vás naše nabídka?

Objednejte se telefonicky,
nebo e-mailem na servis nebo instalaci LPG/CNG.

 

+420 602 300 970

 

info@agcplus.cz

 

Nebo můžete vyplnit objednávkový formulář

 

Objednat

Hodnocení zákazníků přestavby LPG

Váš spokojený zákazník - Petr

Přeji všem hezký den. Na fórech všude čtu příspěvky které řeší špatně provedené přestavby nebo nespokojenost zákazníků se službami některých montážních firem. Jistě, je třeba na nedostatky ukazovat, ale proč nepochválit ty dobré. Protože přispívám na tomto fóru, mé poděkování za perfektně odvedenou práci patří Vám. Budu Vaši firmu doporučovat všem známým a kolegům. (Octavia 1,6 - únor) Petr

Potřebujete poradit, máte otazky? Kontaktujte nás!

Vyplňte prosím své jméno

Vyplňte prosím svůj e-mail

Vyplňte prosím Vaše telefonní číslo

Neplatný Vstup

Potvrďte prosím souhlas

Dodáváme LPG výrobcům

chevrolethyundaikiamitsubishi

Kde nás najdete

AUTOGAS CENTRUM PLUS s.r.o.

Heydukova 1650
Strakonice
386 01

Kontaktujte nás

Tel.: +420 389 822 700
Email: info@agcplus.cz 

Otevírací doba

Po - Pá: 7:00 - 12:00, 12:30 - 15:30

So - Ne: Zavřeno

Sledujte, sdílejte

fb twitter linked