přestavby a servis

+420 602 300 970

náhradní díly, sklad

+420 602 301 530

Fotogalerie montáží LPG

Prohlédněte si a ohodnoťte naše montáže

Prohlédnout fotografie

 

  • auto-podstranka
  • Znervózňuje Vás pohled na čerpací stanice s rostoucí cenou benzínu?
  • Přijde Vám, že častěji navštěvujete čerpací stanici než posilovnu?
  • Platíte vysoké částky za pravidelný servis Vašeho vozu?
  • Rádi byste kromě recyklace plastů šetřili přírodu?
  • Chcete zvýšit hodnotu Vašeho vozidla při budoucím prodeji?

Pokud alespoň na jednu z těchto otázek odpovíte ANO, jste na správném místě. Přestavba vozidla na LPG vyřeší všechny zmíněné neduhy provozu Vašeho vozidla a přináší celou řadu dalších bonusů.

Hlavní důvod proč LPG?

Stále rostoucí cena benzínu a nafty v porovnání s cenou za LPG. Na základě dat z ČSU pro Vás přinášíme graf vývoje cen pohonných hmot za posledních 10 let.

Vývoj cen pohonných hmot

Pokud zvážíte uváděná fakta a budete počítat s lehkým zvýšením spotřeby po přestavbě na LPG, úspora na 1 km se bude pohybovat okolo 1 Kč.

Jaké jsou další důvody k přestavbě?

Přestavba vozidla na LPG nepřináší pouze úsporu nákladů spojené s provozem vozidla, ale i s následný servisem, kdy není potřebná tak častá výměna oleje a filtrů.

Dalším neméně důležitým aspektem je zvýšení životnosti motoru a výfukového potrubí Vašeho vozidla. Díky tomu se také zvýší cena Vašeho vozidla při následném prodeji vozu.

Jak již bylo zmíněno, vozidla přestavená na LPG jsou šetrnější k životnímu prostředí více než benzínová či naftová vozidla.

Další výhody

Jak začít s LPG?

Zvažujete přestavbu na LPG? Spojte se s našim týmem profesionálů, který případně zodpoví další Vaše otázky a připraví pro Vás optimální řešení k Vaší maximální spokojenosti.

Objednávka

Zaujala Vás naše nabídka?

Objednejte se telefonicky,
nebo e-mailem na servis nebo instalaci LPG/CNG.

 

+420 602 300 970

 

info@agcplus.cz

 

Nebo můžete vyplnit objednávkový formulář

 

Objednat

Hodnocení zákazníků přestavby LPG

Váš spokojený zákazník - Petr

Přeji všem hezký den. Na fórech všude čtu příspěvky které řeší špatně provedené přestavby nebo nespokojenost zákazníků se službami některých montážních firem. Jistě, je třeba na nedostatky ukazovat, ale proč nepochválit ty dobré. Protože přispívám na tomto fóru, mé poděkování za perfektně odvedenou práci patří Vám. Budu Vaši firmu doporučovat všem známým a kolegům. (Octavia 1,6 - únor) Petr

Doc. MUDr. Miroslav Ticháček, CSc.

Vážení, nechal jsem si přestavět v pořadí již čtvrté auto na plyn. Dva v místě svého bývalého bydliště na severu čech a dva zde, na vejmínku v jihočeském kraji. Poslední vozidlo u Vás. Mohu tedy porovnávat. Vcelku jsem měl šťastnou ruku ve výběru firem, i když všude se našli našli nějaké malé "mouchy". Patrně mé poslední vozidlo (jsem již v důchodu) Hyundai i30 jste dělali vy. Byl jsem překvapen již při příchodu: vlídné přijetí, občerstvení, čistá dílna a hlavně obeznámení se zařízením které bude do mého vozidla namontováno. To se zase jen tak nevidí. Předání vozidla ve stejném duchu. Vysvětlení ovládání, servisu a záruk. Kéž by takových firem bylo v ČR v různých oblastech více. Vím, že zákazníci na fórech píší spíše o špatných zkušenostech, ale proč taky nepochválit ty dobré. Pánové, já Vám všem děkuji.

Potřebujete poradit, máte otazky? Kontaktujte nás!

Vyplňte prosím své jméno

Vyplňte prosím svůj e-mail

Vyplňte prosím Vaše telefonní číslo

Neplatný Vstup

Potvrďte prosím souhlas

Dodáváme LPG výrobcům

chevrolethyundaikiamitsubishi

Kde nás najdete

AUTOGAS CENTRUM PLUS s.r.o.

Heydukova 1650
Strakonice
386 01

Kontaktujte nás

Tel.: +420 389 822 700
Email: info@agcplus.cz 

Otevírací doba

Po - Pá: 7:00 - 12:00, 12:30 - 15:30

So - Ne: Zavřeno

Sledujte, sdílejte

fb twitter linked