přestavby a servis

+420 602 300 970

náhradní díly, sklad

+420 602 301 530

Fotogalerie montáží LPG

Prohlédněte si a ohodnoťte naše montáže

Prohlédnout fotografie

 

  • auto-podstranka

Motory FSI a TFSI používají přímé vstřikování benzínu přímo do spalovacího prostoru motoru, naopak "standartní" benzínové motory, vstřikují palivo do sacího potrubí, před sací ventily. Vzhledem k této odlišnost od jiných benzínových motorů je přestavba na LPG náročnější. Pro samotnou přestavbu je nutné použít speciální sadu, která je určená pro konkrétní vozidlo s přihlédnutím k jeho roku výroby a kódu motoru. Jedině tato speciální sada zaručí bezproblémový provoz vašeho automobilu na LPG a zároveň i na původní benzínové palivo. Použitím klasického sekvenčního vstřikování LPG by došlo k úplnému odstavení původních vstřikovačů benzínu, které by vedlo k jejich postupnému "zapečení" a znemožnění provozu na benzín. Především by ale došlo k znemožnění studených startů vozidla za použití benzínu, které jsou u všech vstřikování LPG nezbytné.

Speciální sada

Speciální sady jsou proto konstruovány tak, aby vyhovovali specifikacím jednotlivých motorů. Jejich konstrukce je uzpůsobena, tak aby byly umožněny studené straty za využití benzínu a nedocházelo k „zapékání" vstřikovačů benzínu.
Hlavní funkce tohoto systému spočívá v tom, že v žádném režimu motoru nedochází k úplnému odstavení vstřikovačů benzínu, ale stále dochází k neustálému "přistřikování" benzínu i při provozu na LPG. Tyto dávky, nejsou v celém režimu výkonu motoru stejnoměrné, ale podle výkonu se stále mění, kdy z rostoucím výkonem vozidla stoupají a naopak za běžného chodu jsou téměř nulové. Při volnoběhu je naopak spotřebováván pouze benzín.

Částečná spotřeba benzínu

U těchto přestaveb tedy dochází k částečné spotřebě benzínu, která se zpravidla blíží 20% spotřeby LPG. Jde především o spotřebu při volnoběhu a také při maximálním využívání výkonu motorové jednotky. Naopak při průměrném zatížení se tato procento může snižovat.

Seznam podporovaných motorů a výrobců

Seznam výrobců a motorů

Zaujala Vás naše nabídka?

Objednejte se telefonicky,
nebo e-mailem na servis nebo instalaci LPG/CNG.

 

+420 602 300 970

 

info@agcplus.cz

 

Nebo můžete vyplnit objednávkový formulář

 

Objednat

Potřebujete poradit, máte otazky? Kontaktujte nás!

Vyplňte prosím své jméno

Vyplňte prosím svůj e-mail

Vyplňte prosím Vaše telefonní číslo

Neplatný Vstup

Potvrďte prosím souhlas

Neplatné ověření

Dodáváme LPG výrobcům

chevrolethyundaikiamitsubishi

Kde nás najdete

AUTOGAS CENTRUM PLUS s.r.o.

Heydukova 1650
Strakonice
386 01

Kontaktujte nás

Tel.: +420 389 822 700
Email: info@agcplus.cz 

Otevírací doba

Po - Pá: 7:00 - 12:00, 12:30 - 15:30

So - Ne: Zavřeno

Sledujte, sdílejte

fbtwittergooglelinked