přestavby a servis

+420 602 300 970

náhradní díly, sklad

+420 602 301 530

Fotogalerie montáží LPG

Prohlédněte si a ohodnoťte naše montáže

Prohlédnout fotografie

 

  • auto-podstranka

Společnost AUTOGAS CENTRUM PLUS s.r.o. je jediným autorizovaným dovozcem a zástupcem společnosti BRC (Itálie) a zajišťuje pro tuto značku v České Republice možnost hromadné typové zástavby dle české platné legislativy. Společnost BRC bez nadsázky patří mezi přední výrobce zařízení pro pohon LPG a CNG. Byla jedna z prvních, která v 70 letech 20-tého století vytvořila koncepci, technologii a zahájila reálnou výrobu. Dnes má BRC celosvětový rozsah, do jejího portfolia patří mnoho značek a výrobků – například americké IMPCO. Společnost BRC je bezesporu lídrem v oboru o čemž svědčí i rozsáhlé a moderní vývojové středisko, vlastní závodní divizi BRC Racing.

BRC Itálie BRC Racing

Výrobky BRC používáme po celou dobu naší existence. Od prvních sad na přestavbu Škody 120 a Favorit až po velmi sofistikované systémy pro přestavby moderních přímovstřikových motorů FSI – TSI s vazbou na OBD.

Systémy BRC používají pro přestavbu nových vozů přední výrobci vozů - např. koncerny Chevrolet, Opel, Nissan, Mitsubishi, Suzuki, Subaru a mnoho dalších. Společnost BRC v Itálii vlastní jednu z největších montážních linek na přestavbu nových vozů na LPG/CNG. V ČR se s výrobky BRC kromě individuálních zástaveb můžete setkat při nákupu nových vozů Hyundai a Chevrolet na LPG s plnou tovární zárukou.

Pro montážní firmy z naší partnerské sítě provádíme pravidelné technické školení na nové výrobky a doplňující školení při každé inovaci zařízení nebo ovládacích programů.

Naši autorizovaní partneři jsou vysoce kvalifikovaní a mají bohaté zkušenosti s mnohaletou praxí. Pravidelně bývají odborně proškolování přímo u výrobců, mají platné zkoušky dle všech legislativních požadavků a disponují potřebným technickým zázemím nutným pro poskytování služeb na nejvyšší možné úrovni.

V případě připojení počítačové jednotky k internetu řešíme servis softwarových aplikací pomocí vzdálené správy z kanceláře = okamžitá reakce na požadavek uživatele.

 

lpg-brc.cz

Potřebujete poradit, máte otazky? Kontaktujte nás!

Vyplňte prosím své jméno

Vyplňte prosím svůj e-mail

Vyplňte prosím Vaše telefonní číslo

Neplatný Vstup

Potvrďte prosím souhlas

Neplatné ověření

Dodáváme LPG výrobcům

chevrolethyundaikiamitsubishi

Kde nás najdete

AUTOGAS CENTRUM PLUS s.r.o.

Heydukova 1650
Strakonice
386 01

Kontaktujte nás

Tel.: +420 389 822 700
Email: info@agcplus.cz 

Otevírací doba

Po - Pá: 7:00 - 12:00, 12:30 - 15:30

So - Ne: Zavřeno

Sledujte, sdílejte

fbtwittergooglelinked