přestavby a servis

+420 602 300 970

náhradní díly, sklad

+420 602 301 530

Fotogalerie montáží LPG

Prohlédněte si a ohodnoťte naše montáže

Prohlédnout fotografie

 

  • auto-podstranka

Společnost AUTOGAS CENTRUM PLUS s.r.o. je jediným autorizovaným dovozcem a zástupcem společnosti BRC (Itálie) a zajišťuje pro tuto značku v České Republice možnost hromadné typové zástavby dle české platné legislativy. Společnost BRC bez nadsázky patří mezi přední výrobce zařízení pro pohon LPG a CNG. Byla jedna z prvních, která v 70 letech 20-tého století vytvořila koncepci, technologii a zahájila reálnou výrobu. Dnes má BRC celosvětový rozsah, do jejího portfolia patří mnoho značek a výrobků – například americké IMPCO. Společnost BRC je bezesporu lídrem v oboru o čemž svědčí i rozsáhlé a moderní vývojové středisko, vlastní závodní divizi BRC Racing.

BRC Itálie BRC Racing

Výrobky BRC používáme po celou dobu naší existence. Od prvních sad na přestavbu Škody 120 a Favorit až po velmi sofistikované systémy pro přestavby moderních přímovstřikových motorů FSI – TSI s vazbou na OBD.

Systémy BRC používají pro přestavbu nových vozů přední výrobci vozů - např. koncerny Chevrolet, Opel, Nissan, Mitsubishi, Suzuki, Subaru a mnoho dalších. Společnost BRC v Itálii vlastní jednu z největších montážních linek na přestavbu nových vozů na LPG/CNG. V ČR se s výrobky BRC kromě individuálních zástaveb můžete setkat při nákupu nových vozů Hyundai a Chevrolet na LPG s plnou tovární zárukou.

Pro montážní firmy z naší partnerské sítě provádíme pravidelné technické školení na nové výrobky a doplňující školení při každé inovaci zařízení nebo ovládacích programů.

Naši autorizovaní partneři jsou vysoce kvalifikovaní a mají bohaté zkušenosti s mnohaletou praxí. Pravidelně bývají odborně proškolování přímo u výrobců, mají platné zkoušky dle všech legislativních požadavků a disponují potřebným technickým zázemím nutným pro poskytování služeb na nejvyšší možné úrovni.

V případě připojení počítačové jednotky k internetu řešíme servis softwarových aplikací pomocí vzdálené správy z kanceláře = okamžitá reakce na požadavek uživatele.

 

lpg-brc.cz

Potřebujete poradit, máte otazky? Kontaktujte nás!

Vyplňte prosím své jméno

Vyplňte prosím svůj e-mail

Vyplňte prosím Vaše telefonní číslo

Neplatný Vstup

Potvrďte prosím souhlas

Dodáváme LPG výrobcům

chevrolethyundaikiamitsubishi

Kde nás najdete

AUTOGAS CENTRUM PLUS s.r.o.

Heydukova 1650
Strakonice
386 01

Kontaktujte nás

Tel.: +420 389 822 700
Email: info@agcplus.cz 

Otevírací doba

Po - Pá: 7:00 - 12:00, 12:30 - 15:30

So - Ne: Zavřeno

Sledujte, sdílejte

fb twitter linked