přestavby a servis

+420 602 300 970

náhradní díly, sklad

+420 602 301 530

Fotogalerie montáží LPG

Prohlédněte si a ohodnoťte naše montáže

Prohlédnout fotografie

 

  • auto-podstranka

Společnost AUTOGAS CENTRUM PLUS s.r.o. je jediným autorizovaným dovozcem a zástupcem společnosti Landi Renzo (Itálie) a zajišťuje v České Republice pro tuto značku možnost hromadné typové zástavby dle české platné legislativy. Společnost Landi Renzo bez nadsázky patří mezi přední výrobce zařízení pro pohon LPG a CNG.

Historie tohoto výrobce spadá až do 50-tých let 20. století. Do rodiny Landi Renzo patří větší množství výrobců, mezi kterými bychom rádi zmínili tradičního výrobce elektroniky AEB , MED a tradičního italského výrobce LOVATO. Společnost Landi Renzo disponuje vlastním rozsáhlým vývojem, investuje do znalostí – má svou vlastní Univerzitu a velké haly ve kterých se přestavují automobily různých značek jako: Opel, Nissan, Volkswagen, Škoda, PSA, Renault, Dacia, Toyota a jiné.

zastoupeni-landi-2 zastoupeni-landi

S výrobky Landi Renzo je možné přestavět většinu v ČR prodávaných vozů a to i těch s přímým vstřikem. V Čechách se můžete s výrobky Landi Renzo setkat kromě individuálních přestaveb také v nových vozech Mitsubishi na LPG s tovární zárukou a v nedávné minulosti také ve vozech Škoda Octavia.

Pro montážní firmy z naší partnerské sítě provádíme pravidelné technické školení na nové výrobky a doplňující školení při každé inovaci zařízení nebo ovládacích programů.

Naši autorizovaní partneři jsou vysoce kvalifikovaní a mají bohaté zkušenosti s mnohaletou praxí. Pravidelně bývají odborně proškolování přímo u výrobců, mají platné zkoušky dle všech legislativních požadavků a disponují potřebným technickým zázemím nutným pro poskytování služeb na nejvyšší možné úrovni.

V případě připojení počítačové jednotky k internetu řešíme servis softwarových aplikací pomocí vzdálené správy z kanceláře = okamžitá reakce na požadavek uživatele.

 

lpg-landirenzo.cz

Potřebujete poradit, máte otazky? Kontaktujte nás!

Vyplňte prosím své jméno

Vyplňte prosím svůj e-mail

Vyplňte prosím Vaše telefonní číslo

Neplatný Vstup

Potvrďte prosím souhlas

Dodáváme LPG výrobcům

chevrolethyundaikiamitsubishi

Kde nás najdete

AUTOGAS CENTRUM PLUS s.r.o.

Heydukova 1650
Strakonice
386 01

Kontaktujte nás

Tel.: +420 389 822 700
Email: info@agcplus.cz 

Otevírací doba

Po - Pá: 7:00 - 12:00, 12:30 - 15:30

So - Ne: Zavřeno

Sledujte, sdílejte

fb twitter linked