přestavby a servis

+420 602 300 970

náhradní díly, sklad

+420 602 301 530

Fotogalerie montáží LPG

Prohlédněte si a ohodnoťte naše montáže

Prohlédnout fotografie

 

  • auto-podstranka

Společnost AUTOGAS CENTRUM PLUS s.r.o. je jediným autorizovaným dovozcem a zástupcem společnosti Landi Renzo (Itálie) a zajišťuje v České Republice pro tuto značku možnost hromadné typové zástavby dle české platné legislativy. Společnost Landi Renzo bez nadsázky patří mezi přední výrobce zařízení pro pohon LPG a CNG.

Historie tohoto výrobce spadá až do 50-tých let 20. století. Do rodiny Landi Renzo patří větší množství výrobců, mezi kterými bychom rádi zmínili tradičního výrobce elektroniky AEB , MED a tradičního italského výrobce LOVATO. Společnost Landi Renzo disponuje vlastním rozsáhlým vývojem, investuje do znalostí – má svou vlastní Univerzitu a velké haly ve kterých se přestavují automobily různých značek jako: Opel, Nissan, Volkswagen, Škoda, PSA, Renault, Dacia, Toyota a jiné.

zastoupeni-landi-2 zastoupeni-landi

S výrobky Landi Renzo je možné přestavět většinu v ČR prodávaných vozů a to i těch s přímým vstřikem. V Čechách se můžete s výrobky Landi Renzo setkat kromě individuálních přestaveb také v nových vozech Mitsubishi na LPG s tovární zárukou a v nedávné minulosti také ve vozech Škoda Octavia.

Pro montážní firmy z naší partnerské sítě provádíme pravidelné technické školení na nové výrobky a doplňující školení při každé inovaci zařízení nebo ovládacích programů.

Naši autorizovaní partneři jsou vysoce kvalifikovaní a mají bohaté zkušenosti s mnohaletou praxí. Pravidelně bývají odborně proškolování přímo u výrobců, mají platné zkoušky dle všech legislativních požadavků a disponují potřebným technickým zázemím nutným pro poskytování služeb na nejvyšší možné úrovni.

V případě připojení počítačové jednotky k internetu řešíme servis softwarových aplikací pomocí vzdálené správy z kanceláře = okamžitá reakce na požadavek uživatele.

 

lpg-landirenzo.cz

Potřebujete poradit, máte otazky? Kontaktujte nás!

Vyplňte prosím své jméno

Vyplňte prosím svůj e-mail

Vyplňte prosím Vaše telefonní číslo

Neplatný Vstup

Potvrďte prosím souhlas

Neplatné ověření

Dodáváme LPG výrobcům

chevrolethyundaikiamitsubishi

Kde nás najdete

AUTOGAS CENTRUM PLUS s.r.o.

Heydukova 1650
Strakonice
386 01

Kontaktujte nás

Tel.: +420 389 822 700
Email: info@agcplus.cz 

Otevírací doba

Po - Pá: 7:00 - 12:00, 12:30 - 15:30

So - Ne: Zavřeno

Sledujte, sdílejte

fb twitter linked