přestavby a servis

+420 602 300 970

náhradní díly, sklad

+420 389 822 706

Fotogalerie montáží LPG

Prohlédněte si a ohodnoťte naše montáže

Prohlédnout fotografie

 

  • auto-podstranka

Společnost AUTOGAS CENTRUM PLUS s.r.o. je autorizovaným dovozcem a zástupcem společnosti LOVATO (Itálie) a zajišťuje v České Republice pro tuto značku možnost hromadné typové zástavby dle české platné legislativy. Společnost Lovato patří již od 50-tých let 20. století mezi významné světové výrobce zařízení pro pohon LPG a CNG.

Společnost Lovato se stala v roce 2008 součástí holdingu Landi Renzo, kterého jsme rovněž autorizovaným zástupcem. Společné technické a technologické zázemí obou firem zaručují pro koncového zákazníka výrobky nejvyšší kvality. S výrobky LOVATO je možné přestavět většinu v ČR prodávaných vozů a to i těch s přímým vstřikem. V Čechách se můžete s výrobky LOVATO setkat kromě individuálních přestaveb také v nových vozech KIA na LPG s tovární zárukou.

zastoupeni-lovato zastoupeni-lovato-2

Pro montážní firmy z naší partnerské sítě provádíme pravidelné technické školení na nové výrobky a doplňující školení při každé inovaci zařízení nebo ovládacích programů.

Naši autorizovaní partneři jsou vysoce kvalifikovaní a mají bohaté zkušenosti s mnohaletou praxí. Pravidelně bývají odborně proškolování přímo u výrobců, mají platné zkoušky dle všech legislativních požadavků a disponují potřebným technickým zázemím nutným pro poskytování služeb na nejvyšší možné úrovni.

V případě připojení počítačové jednotky k internetu řešíme servis softwarových aplikací pomocí vzdálené správy z kanceláře = okamžitá reakce na požadavek uživatele.

 

lpg-lovatogas.cz

Potřebujete poradit, máte otazky? Kontaktujte nás!

Jméno(*)
Vyplňte prosím své jméno

E-mail(*)
Vyplňte prosím svůj e-mail

Telefon(*)
Vyplňte prosím Vaše telefonní číslo

Dotaz
Neplatný Vstup

Opište kód(*)
Opište kódNeplatný kód

Dodáváme LPG výrobcům

chevrolethyundaikiamitsubishi

Kde nás najdete

AUTOGAS CENTRUM PLUS s.r.o.

Heydukova 1650
Strakonice
386 01

Kontaktujte nás

Tel.: +420 389 822 700
Email: info@agcplus.cz 

Otevírací doba

Po - Pá: 7:00 - 11:30, 12:00 - 15:30

So - Ne: Zavřeno

Sledujte, sdílejte

fbtwittergooglelinked