přestavby a servis

+420 602 300 970

náhradní díly, sklad

+420 602 301 530

Fotogalerie montáží LPG

Prohlédněte si a ohodnoťte naše montáže

Prohlédnout fotografie

 

  • auto-podstranka

Jsme specialisté na přestavby automobilů na LPG, CNG a Dieselgas s praxí v oboru více jak 24 let. Za tu dobu jsme přestavěli více jak 130 tisíc aut na alternativní pohon. Získali jsme cenné zkušenosti s mnoha plynovými zařízeními a automobily různých značek. Máme kladné reference od zákazníků, kteří spokojeně využívají všech výhod, jež přestavba na LPG/CNG pohon nabízí.

Provádíme přestavby na LPG, CNG a Dieselgas, revize, opravy, údržbu, prodej náhradních dílů a  diagnostiku vozidel. Montáž LPG provádíme s velkým důrazem na estetiku a s minimálními zásahy do vozidla.

Jsme jediným autorizovaným dovozcem a zástupcem těchto společností: BRC, EuropeGas, LandiRenzo, Lovato, GZWM a AC STAG. Zajišťujeme pro tyto značky v České republice možnost hromadné typové zástavby dle české platné legislativy.

Jako jediná společnost na trhu disponujeme unikátním pojišťovacím produktem, který kryje případné poškození dílů, které byly dotčené přestavbou. Tento produkt od nás využívají i značky jako Mitsubishi, Chevrolet nebo Hyundai. Dokonce u nás existuje i produkt na vozy po záruce, a to na 2 roky.

Naším dlouhodobým cílem je poskytovat nejlepší služby v oblasti kvality montáží, následné péče o zákazníka, stejně jako školení a odborné technické podpory pro montážní firmy. Jsme držitelem certifikátu kvality ISO 9001.

Potřebujete poradit, máte otazky? Kontaktujte nás!

Vyplňte prosím své jméno

Vyplňte prosím svůj e-mail

Vyplňte prosím Vaše telefonní číslo

Neplatný Vstup

Potvrďte prosím souhlas

Dodáváme LPG výrobcům

chevrolethyundaikiamitsubishi

Kde nás najdete

AUTOGAS CENTRUM PLUS s.r.o.

Heydukova 1650
Strakonice
386 01

Kontaktujte nás

Tel.: +420 389 822 700
Email: info@agcplus.cz 

Otevírací doba

Po - Pá: 7:00 - 12:00, 12:30 - 15:30

So - Ne: Zavřeno

Sledujte, sdílejte

fb twitter linked