přestavby a servis

+420 602 300 970

náhradní díly, sklad

+420 602 301 530

Fotogalerie montáží LPG

Prohlédněte si a ohodnoťte naše montáže

Prohlédnout fotografie

 

  • auto-podstranka

car model calculator and coins on white table 1387 584Jsme česká společnost s více jak 20letou praxí v oboru přestaveb automobilů na alternativní pohony LPG a CNG.

Naše společnost zákazníkům i montážním firmám nabízí široký spektrum služeb spojených s přestavbami alternativních pohonů na LPG a CNG.
V naší nabídce naleznete široký výběr typových zástaveb značek BRC, Landi Renzo, EuropeGas a AC STAG které patří mezi nejvýznamnější výrobce zařízení pro provádění přestaveb na LPG a CNG a které v ČR zastupujeme. Dále zastupujeme významné výrobce komponent LPG systémů jako GZWM, Tomasetto Achille a Rail

Jako jediná firma na trhu disponujeme unikátním pojišťovacím produktem, který u nových a zánovních vozidel kryje případné poškození dílů, které byly dotčeny přestavbou a nebyly by kryty tovární zárukou výrobce vozidla. Tento produkt od nás využívají i značky jako Mitsubishi, nebo Hyundai. Naši zákazníci se tedy nemusejí obávat, že jim po přestavbě takzvaně „padne záruka" na jejich vozidlo.
Naším dlouhodobým cílem je poskytovat nejlepší služby v oblasti kvality montáží, následné péče o zákazníka, stejně jako školení a odborné technické podpory pro montážní firmy, což dokazujeme i certifikací ISO 9001 dle přísných kritérií certifikační autority TUV-SUD uznávané v celém automobilovém průmyslu.

Pokud přemýšlíte o přestavbě vozu na alternativní pohon LPG nebo CNG, obraťte se na nás, my vám rádi poradíme s výběrem vhodné typu zástavby pro váš vůz.

Potřebujete poradit, máte otazky? Kontaktujte nás!

Vyplňte prosím své jméno

Vyplňte prosím svůj e-mail

Vyplňte prosím Vaše telefonní číslo

Neplatný Vstup

Potvrďte prosím souhlas

Neplatné ověření

Dodáváme LPG výrobcům

chevrolethyundaikiamitsubishi

Kde nás najdete

AUTOGAS CENTRUM PLUS s.r.o.

Heydukova 1650
Strakonice
386 01

Kontaktujte nás

Tel.: +420 389 822 700
Email: info@agcplus.cz 

Otevírací doba

Po - Pá: 7:00 - 12:00, 12:30 - 15:30

So - Ne: Zavřeno

Sledujte, sdílejte

fb twitter linked